ТрансФорманс: Карпати – подорож-перформанс на Трійцю 19-21 червня до села Пороги

4 ночі та 3 дні гірська природа, зоряне небо, мистецька взаємодія.

Їдемо з Києва в Карпати своєю бандою у своєму вагоні, зі знайомствами та музикою в стилі легендарних Рок-Н-РоллTrain та ГогольTrain! І так само назад )

Будемо жити в наметах на території живописної садиби поруч з дерев'яною хатою, яка знаходиться на самому найвищому місці містичного села Пороги.

Збираємо 52 космонавток та космонавтів для спільного досвіду, походів у гори, та арт-терапії.

Виїзд – вдень 18.06 (п'ятниця) з Києв
Повернення – зранку 21.06 (вівторок)

Залишилось 0 путівок.
Вартість путівки з усім 3,500 uah.

Детальна програма нижче
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ, РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА
ТРАНСФОРМАНС КАРПАТИ
путівка на всі дні, проїзд, розміщення, харчування, актив, баня, чайна
ПРОГРАМА

18.06.2021 П'ЯТНИЦЯ
День 0: Рок-н-рол Трейн!


ПЛАНИ:
Відпрацювали п'ятницю, їдемо на вокзал і сідаємо в довгоочікуваний Рок-н-Рол Трейн! Цілий вагон у нашому розпорядженні! 12 годин в дорозі з друзяками, музика, файні посиденьки, передчуття пригоди!
Можна і виспатися, і нагулятися, і наговоритися, і підпити з Паростку Барвінка - все по канонам арт-поїздок!
19.06.2021 СУБОТА
День 1: Культурний ТрансФорманс


ПЛАНИ:
Приїжджаємо раненько в Івано-Франківськ та на трансфері добираємось в с. Пороги. Йдемо в легенький радіальний похід до річки та скель біля села. Можливий перехід вбрід через річку.
Повертаємося назад, де на нас чекає смачний обід. Далі розпалюємо ватру. Приходять музики від гурту Пенсія. Влаштовуємо колективний джем-перформанс. Особливість цього музичного перформансу полягає в тому, що безпосередню участь в ньому приймуть всі без виключення, а не лише музиканти.


20.06.2021 НЕДІЛЯ
День 2: Активний ТрансФорманс


ПЛАНИ:
Сьогодні на нас чекає похід на весь день до Манявського водоспаду! Разом з одним з найбільших в Карпатах водоспадів переглянемо купу прекрасних краєвидів та пообідаємо в горах!
Далі спускаємося вниз та йдемо в місцеву сільську баню...
21.06.2021 ПОНЕДІЛОК
День 3: Фінальний Акт. Мистецький ТрансФорманс


ПЛАНИ:
Сьогодні найцікавіше... Під керівництвом досвідченого художника беремо в руки пензлі, фарби та розмальовуємо хату в садибі зовні та зсередини як нам заманеться! Це буде унікальний колективний арт-перформанс! Разом поринемо в акт сотворення!

Сьогодні останній день, ввечері їдемо до Івано-Франківська, звідки повертаємося додому на тому ж таки Рок-н-Рол Трейні!

Click to order
РЕЄСТРАЦІЯ
Total: 
Ім`я
Прізвище
Номер телефону
E-mail
Телеграм (у форматі @nick_name)
для ефективної комунікації
Яке з перерахованого спорядження вам потрібне
Промокод
ПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ
Питання:
Ок, що входить в ціну, що нє?
Відповідь:
В ціну входить вся дорога, харчування, розміщення на території садиби, місце в наметі, спальник та каремат (якщо у вас немає свого), вся культурна та активна програма, баня, чай, і навіть по пів літра глінтвейна з місцевого вина! Тобто включено реально ВСЕ! Можна оплатити за поїздку і більше ні гривні не витрачати за ці дні))
Питання:
Який час відправлення з Києва і прибуття назад?
Відповідь:
В п'ятницю 18.06. вирушаємо о 14:55 з Центрального Київського вокзалу, прибуваємо у Івано-Франківськ о 04:58. Звідти трансфером до с. Пороги.
Назад повертаємось наступним чином: в понеділок 21.06. їдемо трансфером до Івано-Франківська, звідки о 22:53 вирушаємо до Києва. В Києві будемо у вівторок о 12:11
Питання:
А які там будуть умови?
Відповідь:
На території садиби розміщена дерев'яна сільська хата, яка буде слугувати нам штабом та місцем для приготування їжі на вінтажній грубі, а в останній день перетвориться завдяки нашим старанням на арт-об'єкт. Є сарай, туалет (на вулиці). Найближчі сусіди геть далеко! Місце буде обладнане декількома польовими рукомийниками, а воду будемо брати з джерела поруч. Справжнє поєднання з природою, майже похідні умови, але краще)
Питання:
Що тоді мені брати з собою?
Відповідь:
Ось вам рекомендований списочок основних речей:
Якщо є своє, беріть, якщо немає, допоможемо: намет, спальник, каремат
Дуже рекомендовано брати: взуття для походу, теплі речі, миска, кружка, виделка, ложка, ніж, фляжка для води, предмети особистої гігієни, рушник, будь-які музичні інструменти, пензлі, фарби...
Питання:
Що по харчуванню?
Відповідь:
Як ви вже знаєте, все харчування входить у вартість. Вам не доведеться нічого готувати, ми приготуємо все для вас! Зауважте, що у нас вся їжа буде вегетаріанською, але за бажанням ви можете взяти з собою м'ясний перекус.
Також у нас буде чайна, якою буде керувати наш славновідомий чайний майстер Яніс. А в один із днів ще і зваримо смачний глінтвейн!
Питання:
Розкажіть детальніше про колективний джем в перший день
Відповідь:
Очікуємо на панк-терапію... Це створення ансамблю між людьми, створення гучного емоційного шоу, де кожен є учасником. За 20-30 хвилин ритмічних і звуковидобувних вправ створюємо досить емоційну музичну картинку і наступну годину-дві маємо фітнес-панк-спів-танець. Учасники гурту Пенсія чітко інструктують людей: тексти, ритми, вигуки, імпровізи...
Питання:
А в останній день що за арт-перформанс?
Відповідь:
Власник садиби та хатинки Слава погодився надати свою хату, щоб ми разом провели над нею арт-експеримент та обмалювали її зовні та зсередини у що забажаємо, у нас будуть фарби та пензлі щоб зробити такий перформанс, в якому мабуть ще жоден з нас не приймав участі! Доречі, якщо маєте свої пензлі, фарби або інші інструменти для такого дійства, беріть з собою)
Зверніть увагу:
- квитки або будь-які інші підтвердження на пошту не приходять
- невдовзі після оплати (1-2 дня) вас додадуть до чату поїздки, де будуть інформувати по всім питанням.
- повернення коштів у розмірі 50% за путівку можливе до 15 червня
- по всім питанням звертайтеся в телеграм @olegpss або по телефону +380634285015
Створено спільнотою Космос Табору